Прикріпити документи
На канікули в Будапешт + Відень: всього 85 євро! Заповніть всі необхідні поля та натисніть "Замовити"
готівкою по перерахунку
Замовити
На канікули в Будапешт + Відень: всього 85 євро!

Вихідні Будапешт + Відень (дитячий)

 

 Львів – Будапешт – Сентендре – Відень 

 
 

Початок туру:

березень

24

 

День 1


20:00 – виїзд зі Львова, переїзд у Будапешт. Орієнтовний час проходження україно-угорського кордону – 01:00-03:00.

День 2

Приїзд до Будапешту.
10:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю
». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!
Час на обід.
13:00 – екскурсія в Сентендре  (15€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.
Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю (15€). Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
Поселення в готель та ночівля.Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
8:00 –
Рекомендуємо: екскурсія «Віденська симфонія»  (45€ дорослі, 40€ діти до 16 років). Оієнтовний час початку оглядової екскурсії 12:00, її тривалість - 2 години.  Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.
Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років) В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш. Повернення в Будапешт.
Час на обід.
Виїзд з Відня орієнтовно о 18:00.
Переїзд в Україну.
І яке свято без подарунків! Сувеніри на пам’ять! DVD-диск про Будапешт.

День 4

Прибуття у Львів (вранці, біля 12:00).
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». 

 

 

ВАРТІСТЬ:

Діти та дорослі

85 €

 

 

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелі ***, сніданки шведський стіл
 • екскурсії згідно програми;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту.
 

У вартість туру не входить:

 • індивідуальне медичне страхування на період туру – 30 грн
 • факультативні програми
  супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість факультативів за умови придбання факультативу всією групою та замовлення до початку туру;
 • 2 обідо-вечері (обід чи вечеря згідно програми туру) – вартість 35€
 • проїзд у громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення;
 • консульський збір 35€ для громадян України.