Прикріпити документи
Паломництво до святого Афону Заповніть всі необхідні поля та натисніть "Замовити"
готівкою по перерахунку
Замовити
Паломництво до святого Афону

Паломництво до святого Афону

Тільки для чоловіків! 4 дні в монастирях Афону!

27 березня – 4 квітня 2015

Афон. Сюди мріє потрапити, мабуть, кожен християнин східного обряду. Священича республіка Афон – це єдине місце на Землі, де світська влада і закони не мають сили. Тут живуть по Закону Божому. Маршрут туру: Чернівці – Уранополі – Афон – Рильський монастир (Болгарія) – Софія – Чернівці

 

Вартість туру €330 + 100 грн

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 день, 27 березня 2015 р. Б. Збір групи в Чернівцях на залізничному вокзалі. Виїзд на кордон. Переїзд в Румунію. Поселення в транзитний готель Ночівля.

 

2 день, 28 березня 2015 р. Б.Сніданок. Переїзд в Грецію, м. Уранополі. Поселення в готель. Ночівля.

 

3 день, 29 березня 2015 р. Б. Сніданок. Посадка на катер, переїзд на священну гору Афон (тільки для чоловіків)  (грецькою «Агіос Орос», тобто Свята Гора). Це єдина в світі республіка монахів. Вона розташована на півострові довжиною 60 км. і шириною 8-12 км. Монастирі – справжні музеї візантійських часів. Це величні фортеці, побудовані прямо на кам’янистих гірських схилах з міцними широкими стінами, для захисту від ворогів. Афон знаходиться у володінні православного монаршого об’єднання. Управління республікою здійснюють представники 20 монастирів, а вищою церковною владою є не афінський патріарх, а константинопольський, як і в візантійську епоху. Монастирі на Афоні живуть ще за візантійськими статутами (Золота булла) імператора Констянтина Монаха (1060 р.). Ночівля в одному з Монастирів Афону.

 

4 день, 30 березня 2015 р. Б. Перебування на Афоні під духовною опікою священика та місцевого провідника. Молитва, трапеза та ночівля в одному з монастирів священичої республіки Афон.

 

5 день, 31 березня 2015 р. Б. Перебування на Афоні під духовною опікою священика та місцевого провідника. Молитва, трапеза та ночівля в одному з монастирів священичої республіки Афон.

 

6 день, 1 квітня 2015 р. Б. Перебування на Афоні під духовною опікою священика та місцевого провідника. Молитва, трапеза в одному з монастирів священичої республіки Афон. Переїзд на паромі на материкову частину Греції. Переїзд в Болгарію.

 

7 день, 2 квітня 2015 р. Б. Відвідування Рильського монастиря. У монастирі зберігаються дві чудотворні реліквії, що викликають незмінний інтерес у прочан. Це мощі святого самітника Івана Рильського і ікона Богородиці «Одигітрія», яку дуже шанують у Болгарії. Треба сказати, що Рильський монастир є найціннішим пам'ятником архітектури ще й тому, що він був відновлений на добровільні пожертвування під час болгарського Національного Відродження. Чоловічий православний монастир діє і сьогодні.

Прибуття в Софію. Поселення в готель. Софія. Прогулянка в центрі міста під час якої ви побачите залишки стародавнього римського міста, Національний театр і пам'ятник Цареві Визволителеві. Відвідайте храм - пам'ятник "Ол. Невського" і Російську церкву. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

 

8 день, 3 квітня 2015 р. Б. Сніданок. Виїзд до Румунії. Оглядова екскурсія по Бухаресту. Бухарест розкинув свої володіння в дуже мальовничому місці: навколо праліси і чисті озера. Серед незайманої природи ховаються монастирі православних віруючих і боярські палаци. Архітектура вражає своїми контрастами: строгі, геометрично підкреслені будівлі вигадливо поєднуються з розкішними, пишними та урочистими спорудами у візантійському стилі. Ниточка минулого веде крізь лабіринти історії й давні легенди оживають у Королівському палаці, палаці Парламенту, Констакуділо, старовинних церквах та музеях. Та все ж найбільшу інтригу зберігає монастир Снагів, де знайшов спочинок сам граф Дракула. Вільний час.

Виїзд з Бухаресту. Переїзд до Чернівців.

 

9 день, 4 квітня 2015 р. Б. Прибуття в Чернівці орієнтовно о 08:00 год. ранку.

 

Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителів українських церков

Вартість туру 330 + 100 грн.  (оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати).

 

У вартість входить: страхування, проїзд автобусом по маршруту туру; проживання в готелях зі сніданками; екскурсії.

 

Додатково оплачується: Дозвіл на перебування на Афоні (вартість уточнюється); переїзд на кораблику на Афон – 6€ послуги візового центру Греції – 20€; консульский збір - 35€ (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років); особисті витрати;