Прикріпити документи
Гірськолижні тури Заповніть всі необхідні поля та натисніть "Замовити"
готівкою по перерахунку
Замовити
Гірськолижні тури

Зима - це найкраща можливість побувати на гірськолижному відпочинку і з'їздити на гірськолижні курорти.

Гірськолижний відпочинок став одним з найпопулярнішим видом відпочинку нашій країні. Найпопулярніший зимовий вид відпочинку - гірські лижі.

Гірськолижний відпочинок - це надзвичайний відпочинок та активний спосіб життя. Якщо коли-небудь спробуєте спуститися із засніженої гори, то вже ніколи не зможете відмовитися від задоволення гірськолижного відпочинку!

Наші менеджери Вам допоможуть підібрати якісний відпочинок у найвідоміших гірськолижних курортах Європи:

 

Найвідоміші гірськолижні курорти Європи:

 

1)Серед австрійських гірськолижних курортів на пікі популярності знаходяться «Сент-Кристоф», «Лех» і «Кітцбюель».

«Сент-Кристоф» розташовується в одному з районів Арлсбері і вважається прабатьком гірськолижного спорту. Лех знаходиться недалеко від курорту «Сент-Крістофер», тому ви зможете одним махом відвідати два курорти.  Леху: це фешенебельний курорт, найбільш елегантний і затишний австрійський курорт, який полюбляють багаті і знамениті люди. «Кітцбюель» відзначається своєрідним мікрокліматом завдяки прекрасному стану снігу. Крім цього, він знаменитий атмосферою середньовіччя, яка вабить гостей.

Курорти Франції користуються не меншою популярністю, ніж австрійські. Вони вирізняються з-поміж інших високим сервісом в області гірськолижного відпочинку, а також теплим прийомом місцевих жителів.

2)Якщо ж ви вирішили їхати в Францію, то виберіть «Куршевель» і «Мерібель».

Неймовірно гарно вкриті снігом вершини, ідеальний сніжний покрив, доглянуті траси, різноманітність спусків, висококласнтй сервіс, неповторний архітектурний стиль і розвинена інфраструктура, – і це лише початок списку переваг цих французьких курортів. «Куршевель» і «Мерібель» – це просто втілення гірськолижного раю», – говорять як відвідувачі, так і самі французи.

3) Італія.

Може пишатись лише одним гірськолижним курортом, який входить в престижну групу кращих альпійських. Італійський «зимовий рай» розташувався в самому серці Доломітових Альп. А це місце вважається найкрасивішим в Альпах.

Тепер настала черга згадати про центр світового туризму завдяки своїм гірським просторам.

4) Швейцарія.

Невелика країна, проте завдяки своєму вдалому розташуванні збирає щороку мільйони туристів. 2500 кілометрів ідеально обладнаних трас, неймовірно чисте гірське повітря, 47 величних гірських вершин, безліч зон для відпочинку та розваг, – далеко неповний перелік, чим може пишатись країна.

З-поміж ста гірськолижних курортів лише три визнано кращими в світі.

«Клостерс» вважається аристократичним місцем. Поєднуючи в собі шик і респектабельність, грацію і вишуканість, сюди частенько навідуються представники королівського сімейства Британії.

 

«Сент-Моріц», розташувавшись на березі гірського озера, володіє унікальними погодними умовами, адже 322 дні на рік тут світить сонце. Цей курорт є експертом в елітарному спортивному відпочинку, адже у вашому користуванні безліч чудово підготовлених трас, що розкинулись на 350 кілометрів.

 

«Церматт». Адже він є прекрасним місцем для просунутого та експертного катання. Завдяки цим якостям користується шаленою популярністю, хоча відпочинок там дозволить собі не кожний .

 

А також Ви можете відпочити на гірськолижніх курортах Польщі, Словаччини, Болгарії, Туреччини та України.

 

Для прорахунку гірськолижнього туру звертайтеся:

Менеджер: Марія Захарко

Тел./факс: +38 (032) 255-50-79

Тел.моб.: +38 067 22 55 00 3

e-mail: manager@sol-mixtour.com.ua

skype: manager solmixtour